Herqua Sports houdt pre-ski party

Frits van der Veen (links) van Herqua Sports en Roel Rauwerdink van Slijterij Dikkers. Foto: Eigen foto
Dit jaar mag het weer, wintersport. De wintersporters onder ons hebben een tijdje stil moeten zitten door het coronavirus, maar dit jaar gaat het dan eindelijk weer gebeuren. Om te vieren dat het skiën en snowboarden weer kan gaat Herqua Sports, gevestigd aan de Schutstraat in Hoogeveen, samen met Slijterij Dikkers een skibeurs organiseren.
Tijdens de eerste skibeurs van Herqua Sports is Slijterij Dikkers bij Herqua aanwezig met een stand en verschillende dranken. Bezoekers kunnen dan onder het genot van een glaasje champagne, bier of schnaps hun ski outfit scoren. Daarnaast zorgt Herqua Sports ook voor wat te eten. Het welbekende broodje knakworst is tijdens deze beurs te verkrijgen.
De skibeurs is verspreid over drie dagen. Vrijdag 29 oktober, zaterdag 30 oktober en zondag 31 oktober is de winkel geopend voor het uitkiezen van skikleding en andere acties. Voor meer informatie www.herqua.nl