Simon Lenten van !pet uit Hoogeveen is altijd met grafische vormgeving bezig: 'Ik ben een autodidact'
Simon Lenten (64) en de firma !pet zijn al dertig jaar onlosmakelijk aan elkaar verbonden. Hij was onder andere betrokken bij de boekhandel en de drukkerij. Momenteel is hij adjunct-directeur van !pet visuele communicatie.

Simon Lenten maakte als adjunct directeur van !Pet visuele communicatie honderden logo’s voor bedrijven. Op de achtergrond de site met getekende Hoogeveense winkels. Foto: Andre Weima Fotografie
,,Ik zit vol ideeën op het gebied van grafische vormgeving, ik ben er altijd mee bezig.” De geboren Hoogevener heeft ook interesse in oud Hoogeveen. Sinds kort is hij bestuurslid van de Historische Kring Hoogeveen.
Direct verder lezen?