Olga de Lange vertelt tijdens wildplukwandeling op tweede paasdag over planten en bloemen

Wildplukwandeling.

Wildplukwandeling. Foto Innerbalance by Corinna

Wildplukster Olga de Lange houdt tweede paasdag een wandeling met aansluitend een wildpluk high tea. De wildplukwandeling is in het Reestdal, in samenwerking met Het Drentse Landschap, en van één van een reeks wandelingen.

Na de plukwandeling heeft De Lange een high tea klaarstaan met allerlei wildplukgerechten die zij zelf heeft bereid. Olga de Lange bekijkt de plantenwereld op haar eigen manier, zoals een bioloog het ook zou doen. Ze stelt zichzelf vaak de vraag: ‘Kun je dit eten en welke gerechten maak je dan?’ Tijdens de wandeling laat ze de lopers proeven, voelen, ruiken en zien.

Medicinaal gebruik

Op een aantal themawandelingen wordt er over medicinale kruiden gesproken en is er een samenwerking met Innerbalance van Corina uit Zuidwolde. Aanmelden voor de wandelingen kan via wildpluksterolga@gmail.com. Kijk voor de data en meer informatie op www.wildschutserve.nl onder wildplukken of op www.drentslandschap.nl/activiteiten .