Met 1600 mensen tegelijk planken op het voetbalveld van vv Noordscheschut? Dick Bosman doet volgend jaar op Koningsdag een poging om het wereldrecord te verbreken

1600 mensen tegelijk laten planken op het voetbalveld van vv Noordscheschut? Als het aan Dick Bosman ligt gaat dat volgend jaar lukken. Hij wil op Koningsdag het record van 1549 mensen die tegelijk aan het planken zijn verbreken.

Dick Bosman wil het wereldrecord planking verbeteren.

Dick Bosman wil het wereldrecord planking verbeteren. Foto: André Weima Fotografie

Het wereldrecord staat sinds 16 december 2011 op 1549 plankende mensen, behaald in Hongkong. Bosman deed op het voetbalveld van vv Noordscheschut op 30 april 2012 ook al een aanval op het record, maar dat werd met 600 man niet verbroken. Daarom hoopt de bakker van de Soete Suickerbol uit Noordscheschut het volgend jaar wel te redden.

Reünie

Nieuws

menu