Geslaagden Roelof van Echten College

Hier de lijst van de geslaagden van het Roelof van Echten College in Hoogeveen. Van harte gefeliciteerd allemaal!

Locatie: Bentinckspark

ATHENEUM

Beilen, Timo van Beelen, Drijber, Wouter Spijk, Hoogeveen, Annelie Moolhuizen, Anouck de Rooij, Casper Harrewijn, Delisa Nijstad, Diam Abdulghafoor, Gijs Deuring, Heleen Hogenkamp, Jinte Pomper, Jozef Katklian, Julia Kelly, Leon Kerssies, Marco Fieten, Marieke Schelhaas, Martijn van Ooijen, Rina Donker, Roeland Fernández Roos, Roosmarijn Drent, Sara Schaart, Mantinge, Nieky Hoogendorp, Noordscheschut, Lise Bremer, Toine Stapel, Zuidwolde, Joanne van der Veere, Julia Leuvenink, GYMNASIUM, Hoogeveen, Gerjan Zwiers, Jan Bouwknegt, Joas Bouwknegt, Julianne Kreuze, Roos Turkstra, Tess Hoeksema, Noordscheschut, Simon Koetsier, Tiendeveen, Anne Schoonewille,

HOGER ALGEMEEN VOORTGEZET ONDERWIJS

Alteveer, Kim Zantingh, Bruntinge, Lisanne Fikkert, Elim, Joanna Everaarts, Hollandscheveld, Sam Landsman, Hoogeveen, Amber Waterink, Anique Kuik, Babet Vos, Bert Jan van Dalen, Bram Pol, Bram Zomer, Brendan Nijstad, Chantal Bremer, Colette Zwiers, Cynthia Botter, David van de Griendt, Delinyah Koning, Esmee Waterink, Esther Dam, Jill Blide, Leon Fernández Roos, Lily van Breugel, Lisa Freese, Lisa Westerveen, Luco van Eijk, Maarten Hunse, Marco de Vries, Marloes Fieten, Mathijs Blokzijl, Maureen Elzinga, Michael Salib, Mika Leijssenaar, Nhi Pham, Rick Hooijer, Rick Metselaar, Roos Bruinsma, Ruben Brouwer, Ruben Tharner, Ruben van der Vegt, Sharon Mersman, Sophie Voerman, Sterre Elzinga, Thomas Mulder, Tom Kats, Willem Brongers, Yannick Bosman, Zoë Bruins Slot, Kerkenveld, Anne Krikken, Justin Berends, Nieuweroord, Huibert van Oosterom, Nieuwlande, Gido Wehrens, Lars Guichelaar, Lisa Benjamins, Noordscheschut, Esmee Fik, Ilse de Jonge, Rosanne Pekel, Pesse, Alex Schonewille, Imke Strijker, Stuifzand, Ronald Geurken, Tiendeveen, Damian Smand, Zuidwolde, Daphne Holding, Iris Zilverberg, Lotte Boer, Meike Polman, Timo ten Hoeve,

(MAVO) VMBO THEORETISCHE LEERWEG

Elim, Mieke Wijnsma, Rob Akse, Fluitenberg, Steven Slomp, Geesbrug, Justin Haveman, Hollandscheveld, Esther Krikken, Juli‰t Snippe, Hoogeveen, Anneroos Pol, Aron Kats, Daphne van Dijk, Dylan van der Heide, Frank Leffers, Isa Kleine, Jasper Schonewille, Jayson van de Zweerde, Jehudi Kreuze, Jo-Ann Mulder, Job Boerendonk, Joep Rozendal, Kim Norg, Lars Veldman, Manon Scheper, Marc Klain, Marjam Avedisian, Marleen Kroeske, Marvin Slomp, Max Wind, Meike Burema, Merel Bouwknegt, Mike Hollenberg, Niels Nijhuis, Nigel Saimi, Nikita Dekker, Nora Strijker, Roan van Eijk, Romée Nijstad, Rosalie Volbeda, Ryan Nijstad, Sanne Rotmensen, Sanne van Dam, Serena Vonk, Simon Frielink, Stef Hooijer, Zoya Khan, Meppel, Thomas Evertse, Nieuw-Balinge, Danisha Lunenborg, Nieuweroord, Ramon Kats, Noordscheschut, Daniélle Bennink, Ruben Botter, Tom Benning, Pesse, Lars Veldman, Zuidwolde, Joran Jansen, Lotte Hut, Maaike Bouwkamp, Sharon de Leeuw, Teun Nijholt.

Locatie: Voltastraat

VMBO BASISBEROEPSGERICHTE LEERWEG

Elim, Jamie Vos, Joey Groote, Fluitenberg, Mika Kreeft, Geesbrug, Cor Koekkoek, Maikel Blok, Hollandscheveld, Frenk Keuning, Sydney Boers, Hoogeveen, Alicia Jano, Amy Ronkes, Delana Benjamins, Dinly van Essen, Dylan van Peelen, Melissa Loof, Nick Blokzijl, Ricardo Schonewille, Roan Gruppen, Robin IJzer, Romy Dijkhuis, Rosanne Sloots, Rowan Bos, Ruben de Groot, Sophie Bos, Tiffany ten Hoeve, Xander Lok, Linde, Mark Vogelzang, Nieuweroord, Pieter Blokzijl, Nieuwlande, Davy van der Weide, Marije Hagedoorn, Rick Nijwening, Noordscheschut, David Feenstra, Tiendeveen, Damian den Dulk

VMBO BASISBEROEPSGERICHTE LEERWEG - LEERWERKTRAJECT

Alteveer, Rowin Diphoorn, Shakira Scholing, Tim Stille, Beilen, Lianne Stadman, Elim, Tim Bos, Geesbrug, Britt Zwiep, Hollandscheveld, Joyce Benjamins, Hoogeveen, Bo Brand, Dion Schonewille, Jiajun Yan, Loís Loupatty, Nikita Kat, Patricia Huizing, Ruth Tichelaar, Sven van der Bijl, Thomas Post, Thomas Zantingh, Ties Eilderts, Wesley Pot, Nieuwlande, Dewi Pieterman, Zuidwolde, Christian Visser, Mitchel van Bree, Patrick Bruins Slot

VMBO KADERBEROEPSGERICHTE LEERWEG

Alteveer, Lennart Otten, Echten, Davey Pollitt, Elim, Aimée Diphoorn, Leon Vogelzang, Emmen, Mushtaba Khafaji, Emmer-Compascuum, Marijn Hemmes, Fluitenberg, Nicole Vos, Geesbrug, Mandy Seinen, Marissa Stevens, Hollandscheveld, Aron Bijl, Brayen Kruisselbrink, Christel Strijker, Gerjo Duinkerken, Ilse Schelhaas, Jis Dekker, Jorn Bremer, Kim Warmels, Kirsty Seinen, Lisa Seinen, Lynouk Hutten, Maurice Beugelink, Nikita Stam, Twan ten Caat, Hoogeveen, Amber Uiterwijk Winkel, Angelique Koster, Anna de Jonge, Anna Streutker, Björn Kokkelkoren, Britt Strijker, Chenoa Licumahua, Cheyenne Unitli, Damian Wolters, Daphne Mensen, Dylan Snippe, Dyonne Abma, Erwin Everts, Fleur Kremer, Iris Broekman, Iris de Groot, Iris Pomper, Janine Wieldraaijer, Joran Bos, Joyce Kats, Kevin Pekel, Laura Kooi, Lennard Klok, Lotte ten Velde, Maik Ariëns, Marek Blom, Maryn Jonkman, Max Raven, Melvin Vos, Mika Tichelaar, Mike Hoogeveen, Mirte Krikken, Nico Baas, Norah Pol, Pascal Krikken, Priscilla Westerop, Quincy Hulsman, Ricardo ten Cate, Roos Mol, Ruben Prins, Ryan Vos, Saffier Hoogeveen, Samantha Lodder, Senna Hartgers, Senna van Egten, Stefan van Triest, Thirza Baas, Thomas Tibben, Vanessa Nijland, Wendy van der Helm, Wesley Roose, Zoë Duinkerken, Kerkenveld, Dyonne Abma, Ilse Slingenberg, Rudy Dijkman, Nieuw-Balinge, Denny Sallomons, Janita Uiterwijk, Nieuweroord, Amber Knol, Romy Veld, Noordscheschut, Danique de Jonge, Madelon Verheul, Marieke Kreulen, Michelle Vaartjes, Thobian Vos, Vera Splinter, Pesse, Annemieke Hogeveen, Jessy Kok, Ruinen, Laura de Vormer, Stuifzand, Patrick Voordewind, Ruben Vos, Zuidwolde, Edwin Boer, Hanne Been, Julian Adema, Sander Wildeboer, Wessel Beekelaar

VMBO THEORETISCHE LEERWEG

Echten, Philip Thalen, Elim, Gerald Boer, Karlijn Koops, Fluitenberg, Zita Dijkema, Hollandscheveld, Dennis Metselaar, Fabiënne Koster, Lana Smit, Sigrid Vos, Hoogeveen, Destiny Wierda, Emma van Ooijen, Géanne Haar, Ian Kuhurima, Inez Diphoorn, Janneke van der Molen, Judith Broekman, Lisanne Everts, Lisa Pol, Long Pham, Marnix Prins, Mieke Bonkestoter, Nina Blonk, Romi Schierboom, Ryan de Vries, Serina Zwaan, Stefan Maring, Thijs Kats, Tijs Dam, Tim Ruuls, Yasir Amer Naser, Kerkenveld, Eliana Leijssenaar, Ivan Pol, Jarnick Gresnigt, Julian Logtenberg, Nieuw-Balinge, Chanella Kreeft, Noordscheschut, Amber van de Bunt, Jaron Schonewille, Renate Bennink, Pesse, Ruben Feenstra, Ruinen, Jeroen van der Zee, Stuifzand, Aron Jansen, Tiendeveen, Iris de Jonge, Zuidwolde, Bastin Vrielink